«
  1. Anasayfa
  2. Hakmar Aktüel
  3. Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 16 Mayıs 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 16 Mayıs 2019 aktüel kataloğu yayınlandı! Hakmar yine müşterilerini sevindirecek süper mi süper kampanya ve ürünlerle geliyor. Hakmar 16 Mayıs aktüel kataloğu yayınlandı. Bu katalog 16 Mayıs tarihinden sonra 7 gün içinde geçerliliğini koruyacak.

Hakmar 12 yıldır İstanbul ve çevresinde indirimleri müşteriler ile buluşturan süper market şube sayısını ve indirim yaptığı ürünlerin sayılarını arttırıyor.  Dönemlik olarak alışveriş fırsatlarının sunulduğu mağazada mayıs ayı ile beraber sizleri süper ürünler beklemektedir. teknolojik fırsatlarında devamlı takipçilerin istekleri doğrultusunda olduğunu ve istenen tüm ürünlerin hafta, hafta geldiğini belirtelim. Sizlerinde istediği ürünler var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

Hakmar 16 Mayıs 2019 aktüel tarihleri arasında mağaza raflarında müşterileri bekleyecek. Hakmar 16 Mayıs 2019 aktüel kataloğuna ait ürünler belli olmuş durumda. Peki 2019 Hakmar aktüel kataloğunda hangi ürünler var bizleri bekliyor? 16 Mayıs günü Hakmar marketlere gidecek olan müşteriler hangi ürünlerle karşılaşacaklar? Hakmar 16 Mayıs kataloğu ile müşterilere hangi aktüel ürünler sunulacak işte gelin tüm detaylara birlikte bakalım.

Hakmar 16 Mayıs 2019 aktüel kataloğunu incelediğimizde yine bir birinden güzel ürünler bizleri karşılıyor. Hakmar 16 Mayıs 2019 kampanyalı günlerde bu ürünlere indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Bu ürünler arasında beyaz eşyadan mobilyaya, züccaciyeden giyime, oyuncaktan spor aletlerine bir çok aktüel ürün var. Hakmar 16 Mayıs indirim kataloğunun ilk sayfasını incelediğimizde bizleri bu ürünler sunuluyor;

Hakmar 16 Mayıs 2019 aktüel kataloğu

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *