«
  1. Anasayfa
  2. n11 Kampanyalar
  3. Casper Excalibur Ürünleri n11.com’da Satışta

Casper Excalibur Ürünleri n11.com’da Satışta

Casper Excalibur Ürünleri n11.com’da Satışta

n11.com, Türkiye’nin önde gelen teknoloji markalarından Casper’ın oyun serisi Excalibur ile iş birliği yaptı. Excalibur ürünleri açılışa özel indirimlerle n11.com üzerinden bilgisayar severlerle buluşacak.

Casper’ın oyunculara özel tasarladığı Excalibur markası, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com ile iş birliğine gitti. Oyun pazarına Excalibur markası ile giren Casper’ın Excalibur masaüstü ve dizüstü oyun bilgisayar ve aksesuarları n11.com’da oyun severlerle buluşuyor. İş birliği kapsamında Excalibur’un birçok ürünü n11.com’da avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor.

Casper Excalibur Ürünleri n11.com’da Satışta

Oyun severlere son teknoloji ürünler ile maksimum performans ve kesintisiz oyun keyfi vadeden Excalibur markası n11.com’da 2 yıl Casper garantisi ile aynı gün ücretsiz kargo seçeneği ile satışa sunuluyor. Excalibur Yerinde Servis ve Turbo Servis gibi müşteri servis hizmetleriyle müşteri memnuniyetini bir üst seviyeye çıkartan Excalibur’un resmi mağaza açılışına özel avantajlı indirimler n11.com kullanıcılarını bekliyor.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *