«
  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Sitemizde yayınlanan aktüel ürünler, kataloglar, broşürler, logolar marka sahiplerine aittir.

Aktüelog: A101, BİM gibi marketlerin Aktüel ürünler kataloglarını yayınladığı, yaşam, sağlık, eğitim gibi alanlarda da içeriklerin yer aldığı bir web sitesidir.

aktuelog.com; A101 AKTÜELBİM AKTÜELŞOK AKTÜEL, HAKMAR AKTÜEL ürünleri ve indirim kampanyalarını, kataloglarını inceleyerek ve sitemizde yayınlayarak ziyaretçi ve takipçilerine ulaştırmayı amaç edinmiştir. aktuelog.com ilgili mağaza/firma ile herhangi bir bağı/ortaklığı olmamakla beraber yayınlanmış olan Aktüel kampanyaları ve katalogları ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstlenmemektedir. aktuelog.com sitesi WordPress altyapısı ile hazırlanmıştır.

Bu web sitesi aktuelog.com’a aittir ve makale yazarları tarafından işletilmektedir. aktuelog.com 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” kapsamında, makale yazarları için, yer Sağlayıcı statüsündedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirler. Bizimle iletişime geçilmesi halinde telif hakkına konu olan eserler yayından kaldırılarak hak sahiplerine bilgilendirme yapılacaktır.