«
  1. Anasayfa
  2. Kampanya
  3. Bayram Şekerleri MediaMarkt’tan

Bayram Şekerleri MediaMarkt’tan

Bayram Şekerleri MediaMarkt’tan

Ramazan Bayramı’na kısa bir süre kala bayram şekeri tadında indirimler 10 Mayıs’ta MediaMarkt’ta başlıyor.

Bilgisayarlardan akıllı saat ve bilekliklere, kulaklıklardan küçük ev aletlerine, tencere ve tavalardan kahve makinelerine, akıllı telefonlardan aksesuarlara kadar daha birçok ürün Bayram indirimine giriyor. MediaMarkt Türkiye’nin mediamarkt.com.tr, Çağrı Merkezi ve mobil uygulamasından sürdüreceği kampanya, ilerleyen günlerde yeni ürünlerin de eklenmesiyle 16 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

Ramazan Bayramı bu yıl bir kez daha pandemi sebebiyle aile büyüklerinden ve sevenlerden uzakta kutlanacak. Buna rağmen bayram neşesinin hiç azalmayacağından yola çıkan MediaMarkt, Ramazan Bayramı’na özel fırsatlarını 10 Mayıs’ta başlatıyor. Türkiye’nin en geniş satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, pandemi nedeniyle mağazalarının kapalı olduğu bugünlerde mediamarkt.com.tr, Çağrı Merkezi ve mobil uygulamasıyla hizmet veriyor. 16 Mayıs tarihine kadar devam edecek indirim kampanyasına ilerleyen günlerde farklı ürünler de dahil olacak.

Küçük ev aletlerinde bayram fırsatları

Tüm ailenin hep birlikte faydalanabileceği küçük ev aletleri kategorisindeki seçili ürünler, Bayram kampanyasında indirime giriyor. Bayram sabahında yapılacak kahvaltıların vazgeçilmezi tost ve çay makinelerinde, filtre kahve ve Türk kahvesi makinelerinde indirim gerçekleştiriliyor. Buna ek yine mutfakların yardımcılarından seçili blender setlerinde, su ısıtıcılarında, tencerelerde ve tavalarda da indirim uygulanacak.

Bayram indirimlerinde dikkat çeken diğer bir ürün kategorisi ise elektrikli süpürgeler oldu. Özellikle bayram temizliği yapacaklar için elektrikli süpürgelerde de indirim gerçekleştiren MediaMarkt hem de bu fırsatlarına toz torbasız, robot ve şarjlı süpürgeleri dahil ediyor. Farklı bütçelere hitap eden Bayram kampanyası, seçili ütüler olmak üzere farklı ev aletlerini de kapsıyor.

Bayram Şekerleri MediaMarkt’tan

Akıllı ürünler de bayram indiriminde

Dijital çağın hem en yardımcı ürünlerinden hem de şık görünümleriyle birçok teknolojiseverin gözdesi olan giyilebilir teknolojiler arasında akıllı saat ve bileklikler bulunuyor. MediaMarkt’ın 16 Mayıs tarihine kadar sürdüreceği Bayram kampanyası ise akıllı saat, telefon ve bileklikleri de kapsıyor. Farklı ihtiyaç ve bütçelere göre alternatif ürünlerin bulunduğu kampanyaya akıllı telefonlar da dahil.  MediaMarkt’ın Bayram kampanyasında seçili dizüstü bilgisayarlar da indirime giriyor.

İsteyene kulaklık isteyene hoparlör 

Aksesuar kategorisinde bulunan birçok üründe indirim gerçekleştiren MediaMarkt; kablosuz, bluetooth ve spor kulaklıklarda da indirim uyguluyor. Gerek müzik dinlerken veya film izlerken gerekse telefonla konuşurken en büyük ihtiyaçlardan olan kulaklıklar, teknolojiseverlerin tercihlerine yönelik olarak farklı bütçe ve özellik seçenekleriyle indirimle sunuluyor. Kampanyada tercihini hoparlörlerden yana kullanmak isteyenler için de ürün alternatifi bulunuyor.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *