«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Kaspersky, Kullanıcılara %30 İndirim Sunuyor

Kaspersky, Kullanıcılara %30 İndirim Sunuyor

Kaspersky, Kullanıcılara %30 İndirim Sunuyor

Kaspersky, Türkiye’deki kullanıcılara yönelik bazı ürünlerinde bir ay sürecek indirim yaptı. Kullanıcılar 13 Mayıs’a kadar indirimden yararlanabilecek.

Kaspersky Internet Security, Kaspersky Total Security, Kaspersky Security Cloud ve Kaspersky Small Office Security kullanıcılarına %30 indirim sunulurken, ürünlerin abonelik yenilemeleri %40 indirimle sunuluyor. Bu özel kampanya Ramazan ayı boyunca sürecek ve 13 Mayıs’ta sona erecek. İndirimlere Kaspersky resmi web sitesinden ulaşmak mümkün.

Özel kullanıcılara yönelik Kaspersky ürünleri, basit antivirüs korumasının ötesine geçen karmaşık güvenlik çözümleridir. Bunlar kullanıcı deneyiminin güvenli ve özel, performansın sorunsuz olmasını sağlamak için geliştirilmiştir.

Kaspersky, Kullanıcılara %30 İndirim Sunuyor

Kaspersky Türkiye Pazarlama Müdürü Ünsal Yurdakonar şunları ifade ediyor: “Kullanıcılar pandemi döneminde bilgisayar başında daha fazla vakit geçiriyor ve bu da siber güvenliğe verilen önemi artırıyor. Bilinçli iş girişimlerimiz ve kampanyalarımızla her zaman toplumun ihtiyacını karşılamayı hedefliyoruz. Ürünlerimizi Türkiye’deki kullanıcılar için daha erişilebilir hale getirerek bu yaklaşımı geliştirmeye ve vurgulamaya devam etmeyi umuyoruz.”

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *