«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Anneler Günü’ne Özel İndirimli Hediye Çekleri

Anneler Günü’ne Özel İndirimli Hediye Çekleri

Anneler Günü’ne Özel İndirimli Hediye Çekleri

Hilton İstanbul Bomonti’de yer alan World Luxury Spa Awards ödüllü eforea Spa, Anneler Günü’nde annesine özel bir bakım hediye etmek isteyenlere çok özel fırsatlar sunuyor.

1-12 Mayıs tarihleri arasında, eforea Spa’dan anneniz için alacağınız hediye çekleri, %15 indirim fırsatıyla, annesine yenilenmeyi ve tazelenmeyi hediye etmek isteyenleri bekliyor. Üstelik anneniz hediyesini, 6 ay boyunca dilediği zamanda kullanma ayrıcalığına da sahip oluyor.

İstanbul’un en büyük oteli Hilton İstanbul Bomonti, tüm annelerin Anneler Günü’nü ödüllü eforea Spa’sında sunduğu fiyat avantajlı hediye çekleriyle kutluyor. 1-12 Mayıs tarihleri arasında, eforea™ Spa’nın bakım ve masajlarından annesine en uygun olanını seçenlerin satın aldıkları hediye çekleri, Hilton İstanbul Bomonti tarafından istediği adrese kargolanabiliyor. Anneler, hediye çeklerini, 6 ay boyunca dilediği zamanda kullanma ayrıcalığına da sahip oluyor.

eforea Spa’nın uzman terapistleri tarafından uygulanan cilt bakımları arasında, “İnci Özlü Aydınlatıcı Cilt Bakımı”, “Yoğunlaştırılmış Asit Peelingi”, “Göz Çevresi Bakımı ve Anında Sıkılaştırıcı Maske” gibi annenizin cildini canlandıracak uygulamalar; birbirinden rahatlatıcı ve arındırıcı masaj seçenekleri arasında ise “Stres Giderici Aroma Terapi”, “Enerji Veren Derin Doku” ve “Sıcak Mum Masajı” gibi özel masaj terapileri yer alıyor. eforea™ Spa’nın hamam ritüelleri de, annenize hediye edebileceğiniz cazip seçenekler arasında bulunuyor. 165 TL’den başlayan bakımlar, Anneler Günü kampanyasıyla %15 indirimle sunuluyor.

Mayıs ayında “Happy Hour” saatlerine özel %25 indirim

eforea™ Spa, “Happy Hour” kampanyası ile de Mayıs ayı boyunca misafirlerine cazip fırsatlar sunacak. Ramazan süresince 12:00-17:00 saatleri arasında eforea™ Spa’ya gelen misafirler, yaptıracağı tüm cilt ve vücut bakımlarında %25 indirim fırsatından faydalanabilecek.

Ödüllü eforea™ Spa’nın Mayıs ayında gerçekleşecek “Anneler Günü” ve “Happy Hour” kampanyaları hakkında detaylı bilgiye 0212 708 3105 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

 

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *