«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Teknosa’dan Bayrama Özel Tupturuncu Kampanya

Teknosa’dan Bayrama Özel Tupturuncu Kampanya

Teknosa'dan Bayrama Özel Tupturuncu Kampanya

Tupturuncu kampanyası ile bayram hazırlıklarının tamamlayıcısı olacak teknoloji ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma fırsatı sunuyor.

Sabancı Holding iştiraklerinden Teknosa, bayrama özel Tupturuncu kampanyası ile ihtiyaç duyulan teknoloji ürünlerine avantajlı fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor.

Bayram hazırlıklarını tamamlamak ya da bayramda sevdiklerini mutlu etmek isteyenler, 24-27 Mayıs tarihleri arasında televizyondan akıllı telefona, notebooktan küçük ev aletleri ve kişisel bakıma kadar birçok ürüne kampanyalı fiyatlarla tüm Teknosa mağazalarından ve teknosa.com üzerinden erişebilecekler.

Teknosa'dan Bayrama Özel Tupturuncu Kampanya

Turuncu indirimler

Teknosa, Tupturuncu kampanyası kapsamında televizyonunu yenilemek isteyenler için yüzde 25 oranında indirimler sunuyor. Notebook ve akıllı telefon alışverişi için avantajlı fırsatlar yaratan kampanyada, HP AMD A9 notebook yüzde 20 oranında indirimle 2.999 TL’ye sunulurken, iPhone7 Plus 32 GB akıllı telefon da 3.999 TL’ye satılıyor. Samsung Galaxy A20 akıllı telefon alanlar ise 299 TL değerinde Preo RQ77-21 model drone’a 1 TL’ye sahip olabiliyor.

Teknosa, bayram tatiline keyif katacak teknoloji ürünlerini de tüketicilerle buluşturuyor. Müzik dinlemeyi sevenler, kampanya kapsamında JBL GO bluetooth hoparlöre yüzde 25, Preo My Sound MS15 kablosuz kulaklığa ise yüzde 50’ye varan indirimlerle sahip olma fırsatı yakalıyor.

Her ihtiyaca yönelik fırsatlar sunan kampanya ile Braun saç sakal şekillendiricisi 100 TL’lik indirimle 199 TL’den sunulurken, Tefal Turbo Pro ütü ise makyaj çantası hediyesi ile birlikte 399 TL’den satılıyor. Arnica Tesla Premium toz torbasız elektrikli süpürge de yüzde 40’ı aşan bir indirimle avantajlı fiyattan satın alınabiliyor.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *