«
  1. Anasayfa
  2. Yaşam
  3. Sporcu Kadınların Canlı Yayınları İnsanlara İlham Veriyor

Sporcu Kadınların Canlı Yayınları İnsanlara İlham Veriyor

Sporcu Kadınların Canlı Yayınları İnsanlara İlham Veriyor

Önde gelen mobil kısa video platformu TikTok, Türkiye’nin yetenekli ve başarılı kadın sporcularıyla işbirliği yapıyor.

Kadınların toplumdaki yerini, başta spor olmak üzere pek çok başarı hikayesiyle vurgulamak isteyen TikTok; 17 – 23 Ağustos tarihleri arası her gün gerçekleştirilen bir canlı yayın video serisi başlattı. Canlı yayın serisinde kadınlar izleyiciler için egzersizler yapacak, soru cevap oturumları düzenleyecek ve başarı hikayelerini paylaşacaklar.

Yeteneklerin ve gayretlerin sergilendiği bir platform olan TikTok’un canlı yayın serisine katılan en iyi kadın sporcular, paylaştıkları kısa videolar ve platformdaki motivasyonel canlı yayın oturumlarıyla kullanıcılara örnek oluyor. İnsanların ilham alabileceği bir platformun hafta boyunca her gün gerçekleşen canlı yayın dizisine gazeteci ve spor yorumcusu Nihan Cabbaroğlu (@nihancab) moderatörlük yapacak.

İlham kaynağı “KADIN”lar

Sporcu Kadınların Canlı Yayınları İnsanlara İlham Veriyor

17 Ağustos’ta başlayan serinin ilk gününde, fitness koçu ve pilates hocası İrem İrdem (@irdemirem) favori antrenmanını kullanıcılarla paylaştı. İrdem, antrenmanın ardından altın madalya sahibi dünya şampiyonu milli tekvandocu Kübra Dağlı’yla (@kubra.dagli) birlikte canlı yayın düzenledi. 18 Ağustos’ta fizyoterapist ve pilates eğitmeni Merve Belen (@evdespor) “Merve Belen ile Pilates” adlı canlı yayın şovunda pilates dersi verdi. Belen’in paylaşımını ve dansçı antrenör Işıl Çelik (@isil_celik) ve olimpik jimnastikçi Tutya Yılmaz (@tutya.yilmaz) izledi.

Hafta boyunca canlı yayın serisine ev sahipliği yapacak ve antrenmanlarını paylaşacak diğer kadın sporcular arasında kısa mesafe koşucusu ve atlet Birsen Bekgöz (@birsenbekgoz), dansçı Deren Soydemir (@derensoydemir), milli eskrimci Deniz Ünlüdağ (@denizunludag), milli basketbol oyuncusu Bahar Çağlar (@baharcaglar09) ve milli aerobik jimnastikçi Ayşe Begüm Onbaşı (@aysebegumonbasi) yer alıyor.

TikTok; içerik üreticilerinin yeteneklerini sergilemelerine ve kullanıcılara ilham vermelerine uygun platform olarak popülerliğini artırmaya devam ediyor.

Canlı yayınların takvimine erişmek için, TikTok etkinlik sayfasına bakabilirsiniz.

Sporcu Kadınların Canlı Yayınları İnsanlara İlham Veriyor

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *