«
  1. Anasayfa
  2. Kampanya
  3. Realme’den, Anneler Günü’ne Özel İndirim Fırsatı

Realme’den, Anneler Günü’ne Özel İndirim Fırsatı

Realme’den, Anneler Günü’ne Özel İndirim Fırsatı

Realme’den, Anneler Günü’ne özel indirim fırsatı sizleri bekliyor olacak.

Dünyanın en genç ve en hızlı büyüyen akıllı telefon markası realme, Anneler Günü’ne özel olarak Hepsiburada’da 3 gün boyunca devam edecek kampanya kapsamında annelere ve onlara hediye almak için bekleyen sevdiklerine ayrıcalıklar sunuyor. Online alışverişlerde geçerli olacak indirim fırsatlarından faydalanmak için son tarih 8 Mayıs.

Ülkemizde de büyük ilgi ile takip edilen, dünyanın en hızlı büyüme kaydeden teknoloji şirketi realme, Anneler Günü’nü heyecanlandıran indirimlerle karşılıyor.

Realme’den, Anneler Günü’ne Özel İndirim Fırsatı

Realme’den Anneler Günü indirimi

Hepsiburada’da 6 – 7 – 8 Mayıs tarihlerinde geçerli olacak kampanya kapsamında iyi bir hediye alternatifi arayan realme sevenler indirim fırsatlarından faydalanabilecek.

realme Anneler Günü Kampanyası Hepsiburada üzerinden bugün başlayıp, 8 Mayıs tarihinde sona erecek. Kampanya kapsamında Hepsiburada üzerinden küçük ev aletleri kategorisinde 150 TL’lik alışveriş yapan kullanıcılar, tüm realme telefonlarda anında 100 TLindirim kazanma hakkına sahip olacak.

6-7-8 Mayıs tarihleri arasında Hepsiburada üzerinde devam edecek kampanya kapsamında; realme C2 modeli 1.299 TL, realme 5i modeli 1.499 TL, realme 6i modeli 1.899 TL, realme 6 modeli 2.399 ve realme 6 Pro modeli 3.299 TL’den satışa sunulacak.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *