«
  1. Anasayfa
  2. Kampanya
  3. n11 “HEYeCANLI ALIŞVERİŞ” İle Alışveriş Heyecanını Canlı Yayına Taşıyor!

n11 “HEYeCANLI ALIŞVERİŞ” İle Alışveriş Heyecanını Canlı Yayına Taşıyor!

n11 “HEYeCANLI ALIŞVERİŞ” İle Alışveriş Heyecanını Canlı Yayına Taşıyor!

Türkiye’nin alışveriş platformu n11.com, online alışveriş deneyimine yeni bir heyecan katarak Türkiye’de bir ilke imza atıyor. n11.com, “HEYeCanlı Alışveriş n11’de” formatı ile her Çarşamba saat 21.00’deki canlı yayına özel ve sınırlı sayıda ürünleri çok özel fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor.

Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunuyor. n11.com platformları üzerinden “HEYeCANLI Alışveriş n11’de” adı ile gerçekleştirilen canlı yayınlarda, her hafta değişen kategorilerdeki ürünleri kampanyalı fiyat ve ek kupon avantajları bulunuyor.

Kategorilerin vazgeçilmez ürünlerinin yanı sıra birçok yeni lansman ürününe de yer veren ve her hafta düzenlenen programda, hem konusunda uzman isimler ürünleri yorumluyor hem de sınırlı sayıda ürün özel fiyatlarla n11 müşterilerinin beğenisine sunuluyor.

Kullanıcılarına farklı bir deneyim vaat eden n11.com’un bütün platformlarına entegre olacak şekilde hayata geçen canlı yayında alışveriş deneyimi, aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olma özelliği de taşıyor.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *