«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji
  3. Millenicom’da Taahhütlü ve Taahhütsüz Ev İnterneti Aynı Fiyata

Millenicom’da Taahhütlü ve Taahhütsüz Ev İnterneti Aynı Fiyata

Millenicom’da Taahhütlü ve Taahhütsüz Ev İnterneti Aynı Fiyata

SOCAR Türkiye’nin Türkiye’de alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, uygun fiyatlı ev interneti paketlerine bir yenisini daha ekledi.

Millenicom, bu kapsamda 12 ay taahhütlü, fiber hızında ve kotasız yeni ev interneti paketini, taahhütsüz internet paketi ile aynı fiyattan, ayda 79,90 TL’ye hizmete sundu. Millenicom’un yeni taahhütlü internet paketini tercih eden aboneler kurulum ücreti ödemeksizin,bir yıl boyunca sabit fiyat imkanından yararlanabilecek.

Tahhüt Seçme Özgürlüğü Sunuyoruz

Millenicom’un yeni taahhütlü ev interneti paketi ile abonelere önemli bir avantaj ve seçme özgürlüğü sunduklarını belirten Millenicom Genel Müdürü Aybars Karaatmaca şöyle konuştu: “250 bini aşkın abonemize hizmet verirken, farklı ihtiyaçlara en uygun fiyatlı çözümleri sunmayı hedefliyoruz. Taahhütsüz internet paketimizi uzun zamandır halihazırda yaşanan rekabete kıyasla oldukça uygun bir fiyat seviyesinde sunuyoruz. Yeni taahhütlü internet paketimiz ile birlikte de taahhüt tercih eden veya etmeyen müşterilerimiz aynı fiyat avantajından yararlanabilecek.”

Aynı Altyapu ve Hız İle Uygun Fiyatlar

Türkiye telekomünikasyon pazarında lider alternatif operatör olma hedefi ile 2004 yılında kurulan Millenicom, Türkiye’deki tüm internet servisi sağlayıcıları ile aynı altyapıyı kullanarak hizmet veriyor. Cazip fiyatlı, fiber hızda, gerçek sınırsız ve kotasız ev interneti hizmetini, taahhütlü ve taahhütsüz seçenekleriyle müşterilerine sunuyor. 7/24 hizmet veren çağrı merkezi ve WhatsApp destek hattı, pek çok işlemi online yapma kolaylığı ve mobil aplikasyonu ile müşterilerinin internet kullanma deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.SOCAR Türkiye’nin Türkiye’de alternatif telekom sektörüne öncülük eden iştiraki Millenicom, uygun fiyatlı ev interneti paketlerine bir yenisini daha ekledi. Millenicom, bu kapsamda 12 ay taahhütlü, fiber hızında ve kotasız yeni ev interneti paketini, taahhütsüz internet paketi ile aynı fiyattan, ayda 79,90 TL’ye hizmete sundu. Millenicom’un yeni taahhütlü internet paketini tercih eden aboneler kurulum ücreti ödemeksizin,bir yıl boyunca sabit fiyat imkanından yararlanabilecek.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *