«
  1. Anasayfa
  2. Sektörel
  3. 50.000 TL’lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

50.000 TL’lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

50.000 TL'lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması: E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı. Türkiye’nin global moda perakende markası LC Waikiki’nin, “E-Ticaret’in Geleceği” temasıyla düzenlediği online Ideathon’da yenilikçi fikirler yarışacak.

LC Waikiki, gençlerin gelişimini desteklemek ve e-ticaret’in geleceğine yönelik fikir üretmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Ideathon yarışmasını başlatıyor. İlk defa düzenlenecek olan LC Waikiki E-Ticaret Ideathon, katılımcıların iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikir geliştirmesine imkân sağlıyor.

Tüm aşamaları online olarak gerçekleşecek yarışmaya, en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan takımlar katılabiliyor. LC Waikiki E-Ticaret Ideathon Yarışması’na başvuran takımlar, geleceğin e-ticaret uygulamaları çerçevesinde lcwaikiki.com için fikir geliştirecek. Yapılan ön görüşmeler sonrası fikirler, jüri tarafından değerlendirilerek kazanan 3 takım açıklanacak.

Başvuru ve katılımın ücretsiz olduğu LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’da birinci takım 25 bin TL, ikinci takım 15 bin TL, üçüncü olan takım ise 10 bin TL ödülün sahibi olacak. 18-25 yaş arası herkesin katılabildiği LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’un başvuruları ideathon.lcwaikiki.com adresi üzerinden yapılıyor. Başvurular 31 Ekim’e kadar devam ediyor.

50.000 TL'lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *