«
  1. Anasayfa
  2. Sektörel
  3. 50.000 TL’lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

50.000 TL’lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

lc-waikiki-fikir-gelistirme-yarismasi-basladi

LC Waikiki’den fikir geliştirme yarışması: E-Ticaret Ideathon için başvurular başladı. Türkiye’nin global moda perakende markası LC Waikiki’nin, “E-Ticaret’in Geleceği” temasıyla düzenlediği online Ideathon’da yenilikçi fikirler yarışacak.

LC Waikiki, gençlerin gelişimini desteklemek ve e-ticaret’in geleceğine yönelik fikir üretmelerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği Ideathon yarışmasını başlatıyor. İlk defa düzenlenecek olan LC Waikiki E-Ticaret Ideathon, katılımcıların iş geliştirme ve tasarım odaklı düşünme metotlarını kullanarak fikir geliştirmesine imkân sağlıyor.

Tüm aşamaları online olarak gerçekleşecek yarışmaya, en az 2, en fazla 5 kişiden oluşan takımlar katılabiliyor. LC Waikiki E-Ticaret Ideathon Yarışması’na başvuran takımlar, geleceğin e-ticaret uygulamaları çerçevesinde lcwaikiki.com için fikir geliştirecek. Yapılan ön görüşmeler sonrası fikirler, jüri tarafından değerlendirilerek kazanan 3 takım açıklanacak.

Başvuru ve katılımın ücretsiz olduğu LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’da birinci takım 25 bin TL, ikinci takım 15 bin TL, üçüncü olan takım ise 10 bin TL ödülün sahibi olacak. 18-25 yaş arası herkesin katılabildiği LC Waikiki E-Ticaret Ideathon’un başvuruları ideathon.lcwaikiki.com adresi üzerinden yapılıyor. Başvurular 31 Ekim’e kadar devam ediyor.

50.000 TL'lik LC Waikiki Fikir Geliştirme Yarışması Başladı

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *