«
  1. Anasayfa
  2. Hakmar Aktüel
  3. Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Hakmar 20 Haziran 2019 aktüel kataloğu yayınlandı! Hakmar yine müşterilerini sevindirecek süper mi süper kampanya ve ürünlerle geliyor.

Hakmar 12 yıldır İstanbul ve çevresinde indirimleri müşteriler ile buluşturan süper market şube sayısını ve indirim yaptığı ürünlerin sayılarını arttırıyor.  Dönemlik olarak alışveriş fırsatlarının sunulduğu mağazada mayıs ayı ile beraber sizleri süper ürünler beklemektedir. teknolojik fırsatlarında devamlı takipçilerin istekleri doğrultusunda olduğunu ve istenen tüm ürünlerin hafta, hafta geldiğini belirtelim. Sizlerinde istediği ürünler var ise yorum olarak belirtebilirsiniz.

Perşembe günü içinde gelen Hakmar 20 Haziran- 27 Haziran 2019aktüel ürünler kataloğu detaylarına ulaşmış bulunmaktayız. Yeni çıkan Hakmar aktüel ürünler kataloğuna göre bu hafta neler gelecek?

Hakmar 20 Haziran 2019 aktüel tarihleri arasında mağaza raflarında müşterileri bekleyecek. Hakmar 20 Haziran 2019 aktüel kataloğuna ait ürünler belli olmuş durumda. Peki 2019 Hakmar aktüel kataloğunda hangi ürünler var bizleri bekliyor?

İLGİLİ İÇERİK: A101 27 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

20 Haziran günü Hakmar marketlere gidecek olan müşteriler hangi ürünlerle karşılaşacaklar? Hakmar 20 Haziran kataloğu ile müşterilere hangi aktüel ürünler sunulacak işte gelin tüm detaylara birlikte bakalım.

Bu ürünler arasında beyaz eşyadan mobilyaya, züccaciyeden giyime, oyuncaktan spor aletlerine bir çok aktüel ürün var. Hakmar 16 Mayıs indirim kataloğunun ilk sayfasını incelediğimizde bizleri bu ürünler sunuluyor. İşte dikkat çeken bazı ürünler; Gold marka çelik kaplama termos 59,90 TL. Paşabahçe marka cam sürahi 14,95 TL. Mehtap marka mutfak ürünleri seçeneğinde bu hafta Hakmar market zincirlerinde indirimli olarak biri 20 cm sahan granit ve diğeri de iç ve diş 5 kat emaye kaplama sığ tencere gelmesine en çok hanımlar sevineceklerdir.

Hakmar 20 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu

Hakmar 20 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu

Diğer sayfaya aşağıdan geçebilirsiniz.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *