«
  1. Anasayfa
  2. Şok Aktüel
  3. Güncel Şok Aktüel Ürünler Bu Adreste

Güncel Şok Aktüel Ürünler Bu Adreste

Güncel Şok Aktüel Ürünler Bu Adreste

Her hafta içi Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günleri yayınlanan şok aktüel ürünler kataloğu bu hafta fırsatlarında neler var? İşte yeni katalog detayları.


Şok market çok kısa bir zamanda diğer marketlerin satış cirosunu yakalayarak diğer marketlerle yarışır hale geldi. Türkiye genelinde binlerce şubesi bulunan şok market haftanın Çarşamba günü ile hafta sonu cumartesi günleri içinde yeni katalog yayınlayarak tüketicileri haberdar etmekte.

Peki, şok bu hafta marketin şubelerine neler getiriyor? Hemen aktuel20.com üzerinden detaylarına ulaştığımız kataloğun ayrıntılarına bakalım.

Güncel Şok Aktüel Ürünler Bu Adreste

Şok market bu hafta Çarşamba kataloğunu dün itibari ile Türkiye genelinde müşterilerine duyurmuştu. Yeni katalog detaylarına baktığımızda şok aktüelde bu hafta sürpriz ürünlere yer verdiğini görüyoruz. Temel giyecek ve temel temizlik ürünleri bu hafta şokta en dikkat seçenekler olarak sıralanmakta.

Şok aktüel 2020 yılın dada bu geleneği bozmayacağı getirdiği ürünlerle belli oluyor. Aktuel20.com üzerinden ulaştığımız yeni aktüel kataloğun detaylarında kampanyalı olarak 1 adet üründe listelenmekte. Tabiî ki şokta bu hafta gelen ürünler yalnızca bunlarla da sınırlı değil, yeni çıkan ve bu hafta şoka gelen ürünler listesine aktuel20.com sitesi üzerinden takıp edebilirsiniz.

Güncel Şok Aktüel Ürünler Bu Adreste

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. osman bey

    kablosuz ağ destekli modem gelsin şok markete haftaya

  2. cengiz

    şok aktüel ürünlerde gelecek hafta televizyon gelsin