«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Elektronik Mutfak Eşyalarında Ramazan’a Özel Bütçe Dostu İndirimler

Elektronik Mutfak Eşyalarında Ramazan’a Özel Bütçe Dostu İndirimler

Elektronik Mutfak Eşyalarında Ramazan'a Özel Bütçe Dostu İndirimler

Günlük rutinlerimizin değiştiği ramazan ayında alışveriş alışkanlıklarımız da değişiyor. 

Ramazan ayında internetten gerçekleştirilen alışverişlerin iftar ile sahur arasında arttığı belirtiliyor. Ramazan dönemini; bayram öncesi ihtiyaçları karşılamak için fırsata dönüştürmeyi hedefleyen firmalar yüzde 50’ye varan indirim kampanyalarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye’nin en köklü e-ticaret şirketi İstanbul Bilişim, “İftardan Sahura Özel Gece Fırsatları” kampanyası ile birçok teknoloji ürünün de yüzde 50’ye varan indirim fırsatı sunduklarını duyurdu.

Ramazan ayında müşterilere alışveriş fırsatları sunmak istediklerini belirten İstanbul Bilişim Genel Müdür Yardımcısı Levent Menteşe, Ramazan ayı boyunca elektrikli süpürgeden tost makinesine, çay makinesinden ütüye, mikrodalga fırından halı yıkama makinesine kadar herkesin ortak ihtiyacı olan birçok ürün grubunda geçerli yüzde 45’e varan indirim kampanyası başlattıklarını belirtti.

27 Mayıs tarihine kadar devam edecek kampanya ile son model ürünler en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor. Aynı zamanda “İftardan Sahura Özel Gece Fırsatları” kampanyasını başlatan şirket, 31 Mayıs tarihine kadar iftardan sahura kadar yapılan alışverişlerde yüzde 50’ye varan indirim imkânı sunuyor.

Ramazan Ayına Özel Ekstra İndirimler Hediye

Türkiye’nin en köklü e-ticaret firması İstanbul Bilişim, Ramazan kampanyasının yanı sıra müşterilerine “Ramazana Özel İndirim Kuponu” da hediye ederek, alışveriş sevincini iki katına çıkarıyor. 10 Haziran tarihine kadar internet sitesi veya mobil uygulama üzerinden tek seferde 500 TL ve üzeri alışverişlerde 4 farklı kupon seçeneği sunan marka, tüketicilere istediği ürünü indirimli olarak satın alma fırsatı sağlıyor. 23 Temmuz tarihine kadar geçerli olan kuponları kazanmak ve indirimden faydalanmak için www.istanbulbilisim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Lale

    Ürünler iyi duruyor 🙂