«
 1. Anasayfa
 2. Aktüel Ürünler & Katalog
 3. BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 15 Aralık 2023 tarihindeki yeni güncel mamüller kataloğunu yayınladı. Bu kampanyada birçok değişik ürün içeriyor. İşte BİM’in 6 Ekim 2023 tarihindeki kataloğundaki birtakım mühim mamüller:

BİM, Ekim 2023’ün ilk devre kampanyası için Bim 15 Aralık 2023 Güncel Mamüller Kataloğu’nu yayınladı. Bu katalog, Bim Market’in Ekim tenzilat kampanyasının başlangıcını işaret ediyor ve birçok muhtelif ürünü yer alıyor. BİM, 15-22 Aralık 2023 tarihleri içinde geçerli olacak güncel kampanya kataloğunu yayınladı. Bu katalogda birçok ürün indirimli fiyatlarla satışa sunulacak.

Bim, 15 Aralık 2023 tarihinde yayınlayacağı kataloglarla indirimli ürünleri müşterilere sunacak. Bim Güncel kataloglarında dört sayfada birçok ürün yer alacak ve bu ürünlerde indirimli fiyatlar olacak. İşte beklenen yeni kataloglar:

Bim Güncel katalogları açıklandığında alışveriş tutkunları listelerini yapmaya başlamış olacak. Bim, 15 Aralık 2023 kataloglarında yeni ürünleri mükemmel fiyatlarla ortaya çıkaracak. İşte her insanın merakla beklediği yeni tenzilat katalogları ve kataloglarda yer edinen ürün bilgileri…

BİM 15 Aralık 2023 Güncel Kataloğu

Bim, 15 Aralık 2023 kataloglarında beklenen fırsatları duyurdu. Bim Güncel kampanyaları televizyonlarla başlamış olacak ve birçok elektronik üründe yeni indirimler sunacak. Ek olarak ekose konulu tekstil ürünleri de alaka çekecek. Katalogun ilk ürünü dijitsu 55 inç UHD Webos TV olacak ve 9.499 TL fiyatla satılacak. Aynı markaya ilişkin 43 inç FHD Android smart TV ise 5.699 TL fiyatla satılacak. Zeki telefonlar için Casper Via X30 da müşterilere sunulacak. Bu ürün 7.899 TL fiyatla satılacak ve taksit imkanı sunmayacak. Yoksul lucky dik süpürge ise 999 TL fiyatla müşterilere sunulacak. Ek olarak kumtel çift yönlü ısıtıcı, mini quartz ısıtıcı, fanlı ısıtıcı ve dikey ısıtıcı da indirimli fiyatlarla satılacak. Dinamolu el feneri ise 39 TL fiyatla öne çıkacak. İlk sayfada polosmart markalı elektronik mamüller de yer alacak. Zeki bilezik, TWS kulaklık, 10.000 MAH powerbank, kablolu kulak içi kulaklık, çalgı şarjı ve Type-c 65w kablo da indirimli fiyatlarla müşterilere sunulacak.

 • Dijitsu 55″ UHD WebOS Televizyon 9.499 TL
 • Dijitsu 43″ FHD Android Smart Televizyon 5.699 TL
 • Casper VIA X30 8/128GB Cep Telefonu 7.899 TL
 • Kumtel Çift Yönlü Isıtıcı 629 TL
 • Kumtel Mini Quartz Isıtıcı 259 TL
 • Kumtel Fanlı Isıtıcı 349 TL
 • Kumtel Dikey Isıtıcı 979 TL
 • Yoksul Lucky Dik Süpürge 999 TL
 • Polosmart Zeki Bilezik 179 TL
 • Polosmart Tws Kulaklık 249 TL
 • Polosmart 10.000 mAh Powerbank 249 TL
 • Polosmart Kablolu Kulak İçi Kulaklık 45 TL
 • Polosmart Enstruman Şarjı 54,90 TL
 • Dinamo El Feneri 39 TL
 • Çaydanlık 439 TL

BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu BİM 15 Aralık 2023 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim Güncel kataloglarında mutfakta kullanılan mamüller de yer alacak. Çaydanlık, karnıyarık tenceresi, tencere, çay fincan seti, jumbo kupa, nez çay bardağı, Roma içecek bardağı, Roma su bardağı ve Roma kahve yanı su bardağı benzer biçimde mamüller müsait fiyatlarla satılacak. Ek olarak meyve bıçağı, çizgili kavanoz, buzdolabı organizeri, kapaklı kase seti, kare badya ve ortadan açılır kapaklı çöp kovası da indirimli fiyatlarla müşterilere sunulacak. Kelebek kurutmalık, ütü masası ve tablet mop temizlik seti de katalogların öteki ürünleri içinde yer alacak. Tek fiyat plastik mamüller de müşterilere sunulacak.

Bim Güncel kataloglarında ekose konulu mamüller de yer alacak. Çift benlik flanel nevresim seti, tek benlik flanel nevresim seti, ekose ev adam pijama ekibi, ekose ehliyet, ikili flanel yastık kılıfı, ekose bayan pijama ekibi ve Letoon markalı trekking bot adam benzer biçimde mamüller indirimli fiyatlarla müşterilere sunulacak. Ek olarak kışlık fitilli pantolon bayan, çocuk yarım fermuarlı polar üst, çocuk polar alt, Welsoft şal yaka fitilli sabahlık, PVC masa örtüsü ve banyo paspası da müsait fiyatlarla satılacak. Kaydırmaz tabanlık, yazma, ev içi örme patik ev botu bayan, fırfırlı dikişsiz bone, düz dikişsiz bone ve jakarlı masa örtüsü de müşterilere sunulacak.

Bim Güncel kataloglarında çocuk oyuncakları da yer alacak. Oyuncak şato, balon standı, oyuncak kamyon, kurbağa top soruşturma oyunu ve öykü kitabı çeşitleri benzer biçimde mamüller indirimli fiyatlarla müşterilere sunulacak.

Bu mamüllerin tamamını ve öteki bilgileri resmi Bim web sitesinden öğrenmek olası olacak.

Bu haftanın öne çıkan ürünü Dijitsu 55″ UHD WebOS Televizyon olacak. Bu tv, 9.499 TL fiyatıyla BİM Mağazaları’nda satışa sunulacak. Ek olarak, Yoksul Lucky Dik Süpürge, Kumtel Dikey Isıtıcı, Çaydanlık, Ütü Masası ve Çift Benlik Flanel Nevresim Seti benzer biçimde öteki mamüller de kampanyada yer alacak.

Bu hafta BİM Mağazaları’nda satışa sunulacak öteki mamüller içinde muhtelif mutfak eşyaları, temizlik ürünleri, giysiler, oyuncaklar ve kitaplar bulunuyor. Bu ürünlere BİM Güncel Kataloğu’ndan ayrıntılı olarak ulaşabilirsiniz.

BİM, her hafta Salı ve Cuma günleri yeni kampanyalar hazırlayarak müşterilerine sunmaktadır. Önümüzdeki hafta da BİM Mağazaları’nda geçerli olacak 22 Aralık 2023 Güncel Kataloğu tekrar bu kategoride yayınlanacak.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *