«
  1. Anasayfa
  2. Kampanya
  3. Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Amazon.com.tr’den Sevgililer Günü Hediye Rehberi

Amazon.com.tr, Sevgililer Günü’ne özel modadan teknolojiye, kitaptan ev ve mutfak ürünlerine kadar birçok kişiselleştirilmiş kategoriden alternatif sunduğu hediye rehberini duyurdu.

Amazon.com.tr’nin Sevgililer Günü Hediye Rehberi “Kadınlar için”ve “Erkekler için” olarak iki ana kategoride tüketicilerin alışveriş deneyiminin pratik bir hal almasını sağlarken, farklı bütçe ve zevklere hitap eden hediye alternatiflerini bir araya getiriyor.

Sevgililer Günü yaklaşırken herkes bu özel günün büyüsünü artıracak hediyeler için arayışlara başladı. Amazon.com.tr, 14 Şubat’a özel olarak hazırladığı ‘Sevgililer Günü Hediye Rehberi’yle farklı kategorilerden yüzlerce hediye alternatifini tüketiciler için bir araya getirdi. Teknolojiden ev ürünlerine, modadan kişisel bakıma, kitaptan spor ekipmanlarına birçok farklı kategoriden çeşitli öneriler barındıran rehber, “Kadınlar için hediyeler” ve “Erkekler için hediyeler” isimli iki ana kategori altında kişiselleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Rehberde yer alan farklı bütçelere göre düzenlenmiş listeler ise, ‘Bu özel günde sevgilime ne almalıyım?’ sorusuna cevap arayan farklı bütçe ve zevklere sahip tüketicilerin aradığı ürünlere hızlı bir şekilde ulaşmasına imkân tanıyor. 14 Şubat’ta hayatınızdaki özel kişinin yüzünde gülümseme oluşturacak ürünlerin yer aldığı listeye Amazon.com.tr mobil alışveriş uygulaması ve Amazon.com.tr web sitesi üzerinden ulaşılabiliyor.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *