«
  1. Anasayfa
  2. Alışveriş
  3. Amazon.com.tr’den “En İyi Pazartesi”ye Özel Fırsatlar

Amazon.com.tr’den “En İyi Pazartesi”ye Özel Fırsatlar

Amazon.com.tr’den “En İyi Pazartesi”ye Özel Fırsatlar

Fırsatlar “En İyi Pazartesi” ile kaldığı yerden devam ediyor.

“En İyi Pazartesi” Fırsatları bugün başladı. Amazon.com.tr’nin gün boyunca sürecek “En İyi Pazartesi Fırsatları”nda seçili Sinbo ürünlerinde %30’a, seçili Paşabahçe yemek takımları ve mutfak ürünlerinde %50’ye varan indirimlerin yanı sıra seçili yeni sezon Jack & Jones ürünleri %40, Lenovo Ideapad S145 %27, Huawei P30 128 GB siyah %29 indirimle satışa sunuluyor. Amazon.com.tr’nin En İyi Pazartesi Fırsatları ile birlikte “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmeti için aranılan minimum alışveriş sepeti tutarı da bir günlük fırsat gününe özel güncelleniyor. Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli 200 TL ve üzeri alışverişler için müşteriler “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmetinden faydalanabiliyor.

Amazon.com.tr, 2 Aralık “En İyi Pazartesi Fırsatları”nı duyurdu. Tüketiciler Seçili Sinbo ürünlerinde %30’a, seçili Paşabahçe yemek takımları ve mutfak ürünlerinde %50’ye varan indirimin yanı sıra seçili yeni sezon Jack & Jones ürünlerine %40, Lenovo Ideapad S145’e %27, Huawei P30 128 GB siyah cep telefonuna %29 indirimle sahip oluyor. Gün boyunca sürecek En İyi Pazartesi fırsatlarıyla müşteriler birçok farklı kategoriden binlerce ürünü cazip indirimlerle satın alma olanağı yakalıyor.

Amazon.com.tr, En İyi Pazartesi Fırsatları ile birlikte Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerli “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmetinin de minimum alışveriş sepeti tutarını düşürüyor. Müşteriler 300 TL yerine, 200 TL ve üzeri alışverişlerinde “Ücretsiz Ekspres Teslimat” hizmetinden faydalanabiliyor.

Amazon.com.tr’den “En İyi Pazartesi”ye Özel Fırsatlar

En İyi Pazartesi’ye özel fırsatlar

Amazon.com.tr’nin En İyi Pazartesi (2 Aralık) kampanyasında birçok ürün eşsiz fırsatlarla tüketicilerle buluşuyor. Tüketiciler stoklarla sınırlı bu fırsatlara amazon.com.tr/eniyipazartesi ve Amazon.com.tr mobil uygulaması üzerinden ulaşabiliyor.

  • Philips Islak Kuru Erkek Vücut Bakım Seti %29 indirimde
  • Tefal Fv3951 Buharlı ütü %22 indirimde
  • Fitbit Akıllı Saat %30 indirimde
  • GoPro Hero 8 %12 indirimde
  • Hasbro Tabu Junior %30 indirimde
Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *