«
  1. Anasayfa
  2. Haberler
  3. Ailedeki Tüm Annelerin Hediyesi MediaMarkt’ta

Ailedeki Tüm Annelerin Hediyesi MediaMarkt’ta

Ailedeki Tüm Annelerin Hediyesi MediaMarkt’ta

MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel 4 Mayıs’ta başlatacağı ve 12 Mayıs tarihine kadar da sürdüreceği kampanyası kapsamında annelere hediye almak isteyen teknolojiseverlere çok özel fırsatlar sunuyor.

Kampanya kapsamında çeşitli kategorilerden binlerce ürün avantajlı fırsatlarla sunulacak. Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan MediaMarkt; avantajlı fiyatlarına ek olarak annesine ve tüm annelere hediye alacak teknolojiseverlere çok özel kampanya başlatıyor. 3 Mayıs gecesi mediamarkt.com.tr’de, 4 Mayıs’ta ise tüm MediaMarkt mağazalarında başlayacak kampanya kapsamında annelerini sevindirmek isteyen teknolojiseverler; telefonlardan elektrikli süpürgelere, ütülerden beyaz eşyalara ve küçük ev aletlerine kadar seçili binlerce üründen indirim fırsatıyla yararlanacak. 12 Mayıs tarihinde sona erecek Anneler Günü kampanyasının avantajlı fiyat tekliflerinden faydalanacak teknolojiseverler ise keyfine bakacak.

Kampanyaya ek peşin fiyatına 12 taksite varan fırsatlar da MediaMarkt’ta

MediaMarkt, Anneler Günü’ne özel sunduğu bol indirimli kampanyasını taksit fırsatlarıyla da taçlandırıyor. Beyaz eşyalarda uzatılan ÖTV indiriminden de yararlanacak tüketiciler, aynı zamanda Paraf ve World Card’a özel peşin fiyatına 12 taksite varan fırsatından da yararlanacak.

Abone Ol 
Bir Cevap Yaz

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *